Nasze osiągnięcia

KONKURSY KURATORYJNE

Nasi uczniowie wzięli udział w wojewódzkich konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty.  Laureatami etapów szkolnych zostali:

Adam Matoga i Michał Malec – konkurs przyrodniczy

Maja Cichosz – konkurs z języka polskiego

Laureaci będą reprezentować naszą szkołę na etapach rejonowych 16 i 17 lutego 2017.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

 

KONKURS PLASTYCZNY „SZOPKI GOŚLIŃSKIE” 2016

Wyróżnienie w konkursie otrzymał uczeń klasy 6 Adam Matoga. GRATULUJEMY!!!

 

WP_20161216_006

 

 

 

 

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY ” MISTRZ RACHUNKU”

28 kwietnia 2016 roku Ania Bernard po raz kolejny zdobyła tytuł  Gminnego Mistrza Rachunku zdobywając 88% punktów. Opiekunem Ani była pani Maria Zygmunt. Gratulujemy mistrzyni i życzymy dalszych sukcesów.

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY ” MISTRZ RACHUNKU”

29 kwietnia 2015r Ania Bernard zajęła I miejsce a tym samym zdobyła tytuł Gminnego Mistrza Rachunku w gminnym konkursie matematycznym Mistrz Rachunku organizowanym przez Szkołę Podstawową nr2 w Murowanej Goślinie. Opiekunem Ani była pani Maria Zygmunt. Gratulujemy mistrzyni i dziękujemy za trud włożony w przygotowanie się do tego wydarzenia.

TURNIEJ EKOLOGICZNY w KLESZCZEWIE

13 czerwca 2015roku reprezentanci naszej szkoły Anna Bernard, Daria Brzęcka, Daria Klekowicka i Jacek Kazuś zajęli III miejsce w powiatowym Turnieju Ekologicznym w Kleszczewie. Gratulujemy.

BIEG NIEPODLEGŁOŚCIOWY

KONKURS MATEMATYCZNY ” CZYTAJ Z GŁOWĄ”

11 stycznia 2015r. najlepsi matematycy z naszej szkoły a więc Krystian Ściepura z klasy VI, Daria Klekowicka i Anna Bernard z klasy V oraz Adam Matoga z klasy IV, wzięli udział w V i ostatniej edycji gminnego konkursu „Czytaj z głową”. Stanęli w szranki z przedstawicielami wszystkich szkół gminnych i czytając z głową rozwiązywali skomplikowane zadania matematyczne. Do konkursu przygotowywali sie przez wiele tygodni pracując pod czujnym okiem pani mgr inż. Marii Zygmunt oraz rodziców podczas samodzielnej pracy w domu. W efekcie Ania Bernard zdobyła wyróżnienie otrzymując nagrodę rzeczową i okolicznościowy dyplom. Pozostali reprezentanci osiągnęli doskonałe wyniki i otrzymali dyplomy potwierdzające ich udział w konkursie.

POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE, MALTA

Bartek Mihilewicz i Daria Brzęcka w powiatowych indywidualnych biegach przełajowych, Malta, Poznań 22.10.2014

 KONKURS „WIELKOPOLSKA MOJA MAŁA OJCZYZNA”

Dnia 05.02.2015r. w Szkole Podstawowej nr.2 w Murowanej Goślinie odbył się XIX konkurs „Wielkopolska moja mała ojczyzna”. Był to etap powiatowy W konkursie udział wzięli i osiągnęli następujące wyniki:

– Anna Bernard – 21 pkt.
– Kacper Borowiak – 18 pkt.
– Mikołaj Kubisiak – 14 pkt.
– Krystian Ściepura – 18 pkt.

Przepustką do kolejnego etapu było zdobycie 28 punktów. Niestety nasze wyniki były niższe. Mimo wszystko wróciliśmy zadowoleni, ponieważ mogliśmy sprawdzić naszą wiedzę i zdobyć nowe doświadczenia. Do konkursu przygotowała nas pani mgr Katarzyna Józefowicz. Dziękujemy

SUKCESY W GMINNYCH ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH 2015

Turniej Orlika w Murowanej Goślinie
Drużyna chłopców w składzie: Aleks Kazuś, Jacek Kazuś, Bartosz Mihilewicz, Piotr Owczarzak i Kacper Borowiak oraz gimnazjaliści, ubiegłoroczni absolwenci naszej szkoły, zajęła III miejsce w gminnych zawodach VI edycji Turnieju Orlika 2016. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

GMINNE BIEGI PRZEŁAJOWE

W tegorocznych gminnych biegach przełajowych, uczennica klasy szóstej, zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej.

IMG_20151001_113301

 KONKURS RECYTATORSKI ” JESIENNA ZADUMA”

W tegorocznej edycji konkursu gminnego „Jesienna zaduma” uczennica klasy IV, Dagmara Kasprzak zajęła I miejsce w kategorii klas IV – VI i zakwalifikowała się do etapu powiatowego. Uczennice Olga Kubisiak i Michalina Ewert swoją deklamacją  wywalczyły wyróżnienia w swoich grupach wiekowych. Gratulujemy.